Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny w Stalowej Woli odbędzie się Bieg oraz Marsz Nordic Walking pod nazwą: „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Organizatorem biegu jest Stalowowolski Klub Biegacza wraz ze Sztab WOŚP Stalowa Wola Wola przy wsparciu lokalnych sponsorów.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek do wspólnej zimowej aktywności, a tym samym wspierania akcji WOŚP. Fundacja od lat wspiera osoby chore na cukrzycę, wyposażając między innymi kobiety w ciąży w pompy insulinowe. Właśnie na ten cel zostanie przeznaczony cały dochód z biegu. Więcej: http://www.wosp.org.pl/medycyna/programy/cukrzyca-kobiety-w-ciazy

Wpisowe to minimum 30 zł. Mile widziane wyższe datki. Wszystkie trafią do orkiestrowej puszki. Długość biegu to 3 km, a długość marszu to 2 km. I to wszystko alejkami naszego Parku Miejskiego.

Zapisy:
https://timespeed.pl/zapisy/

lub w biurze zawodów w dniu startu. Biuro zawodów będzie znajdowało się w Państwowej Szkole Muzycznej ul. Gabriela Narutowicza 11

Dodatkową atrakcją 6. Biegu Policz się z cukrzycą będzie możliwość zmierzenia poziomu cukru we krwi, zasięgnięcia informacji na temat cukrzycy (w kampanii informacyjnej pomoże nam Stowarzyszenie Diabetyków ze Stalowej Woli), pomalowanie twarzy oraz dobra zabawa. Na uczestników oraz kibiców będzie czekać gorąca herbata i „coś na ząb”.

250 uczestników biegu lub marszu, którzy zapiszą się na bieg otrzyma pamiątkowe, niepowtarzalne koszulki. Pamiętajcie takich koszulek będzie tylko 250.

Każdy uczestnik biegu i marszu, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Na zwycięzców biegu i marszu będą czekały puchary.
Po biegu zapraszamy na licytację i losowanie nagród.

Mile widziane oryginalne nakrycia głowy, przebrania, peruki, pomalowane twarze. Niech w ten dzień będzie sportowo, kolorowo i wesoło. Przewidujemy nagrody dla najlepiej przebranych osób!

Czekamy na WAS! Zróbmy letnią zadymę w środku zimy!