CZADowy koncert w rytmie SKA oraz PUNK ROCKA. Spontaniczne, muzyczne Jam Session. Podniebne licytacje. A nawet … warsztaty piwne! I jak zawsze mnóstwo ruchu i profilaktyki. A na zakończenie: światełko do nieba! Taki właśnie będzie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

W organizację 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy angażuje się ponad 1700 sztabów w całej Polsce i na świecie oraz ok. 120 tys. wolontariuszy. Celem przyszłorocznej akcji jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W Stalowej Woli od wczesnych godzin porannych na ulice miasta wyruszy ok. 230 wolontariuszy.

 

Rozgrzewka

Serię imprez towarzyszących rozpoczynamy już w środę, 10 stycznia o godz. 18:00 Orkiestrowym Turniejem w Kręgle w Klubie NNN! Wpisowe to 10 zł/os, chętni proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 535 885 775. Dzień później - w czwartek, 11 stycznia 2018 roku - ciekawa atrakcja czeka na ... piwoszy. Chyba To Tu zaprasza o godz. 18:00 na Warsztaty Piwne połączone z degustacjami. 

Z kolei w piątek, 12 stycznia o godz. 19:00, spontaniczne, muzyczne Jam Session w Klubie Oskar! Chcesz zagrać? Przyjdź z własnymi instrumentami, gwarantujemy zestaw perkusyjny oraz piece gitarowe, mikrofon. Chcesz posłuchać? Zapraszamy, wstęp wolny.

 

Koncertowa Sobota - 13 stycznia 2018

Sobotnie wydarzenie rozpoczynamy o godz. 16:00, od koncertu Zespołów Artystycznych Spółdzielczego Domu Kultury. Występom w Sali Widowiskowej SDK tradycyjnie towarzyszyć będą licytacje przedmiotów podarowanych przez mieszkańców.

Natomiast o godz. 18 CZADowy koncert w rytmie SKA oraz PUNK ROCKA w stalowowolskim Klubie Labirynt. Na scenie Labiryntu wystąpią zespoły krakowskich sal prób muzycznych Volume Up: CHAOS, Party5, SKAcowani, Inkwizycja, Ska Petarda oraz 33trzysta. Wstęp: 15 zł.

W sobotę między godz. 13 a 15, zapraszamy także wszystkich – bez względu na wiek - na Otwarte zajęcia z brazylijskiego jiu- jitsu w Klubie Kaito w Stalowej Woli.

 

Profilaktycznie i sportowo – Niedziela, 14 stycznia 2018

Niedziela tradycyjnie już od kilku lat, upłynie pod hasłem promocji zdrowia i aktywności ruchowej. Już od godz. 14:00 w Parku Miejskim w Stalowej Woli wystartuje „IV Bieg Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy”. Zapraszamy nie tylko biegaczy, ale także fanów Nordic Walking. Biuro zawodów znajduje się w Restauracji Słoneczna (ul. Popiełuszki 19). Wpisowe: 25 zł.

3 godziny, 4 instruktorów, super atmosfera, muzyka, ruch zdrowie, zabawa - godzinę później, o godz. 15:00 zapraszamy na 3-godzinny Maraton ZUMBY w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli. Wstęp: 10 zł.

Tego dnia odbędzie się również Turniej Bilardowy (godz. 16:30, Klub Billa) oraz Turniej Tenisa Stołowego (godz. 9:00, Gimnazjum Nr 5).

W niedzielę, zapraszamy również całe rodziny do Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli. Między godziną 14 a 20 na scenie SDK zaprezentują się m.in. bboy Żurek, beatboxer Darek Czerwiński, Just Dance, Pole & Roll, Gosia Markowska, Aleksandra Haszczuk, Julia Pawłowska czy Szkoła Tańca MERENGUE. Z kolei na rozmaitych, kolorowych stoiskach znajdą się m. in. wolontariusze WOŚP z gadżetami 26. Finału, ratownicy medyczni, stalowowolscy diabetycy, Balonowa Fotka, Zabawa w Gotowanie, Konesso Cafe, Centrum Kształcenia Torus, tancerki Pole & Roll, Medyczno – Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz wiele innych atrakcji.

 

A na zakończenie – Światełko do Nieba!

Punktualnie o godz. 20 zapraszamy na Światełko do Nieba. Pokaz fajerwerków odbędzie się w pobliżu Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli! Chcecie dowiedzieć się więcej? Śledźcie nasz facebookowy profil!

Sponsorem Głównym 25 Finału WOŚP w Stalowej Woli jest firma ERKADO.

 

Plakaty wydarzeń 26 Finału WOŚP: