CZADowy koncert w rytmie SKA oraz PUNK ROCKA. Spontaniczne, muzyczne Jam Session. Podniebne licytacje. A nawet … warsztaty piwne! I jak zawsze mnóstwo ruchu i profilaktyki. A na zakończenie: światełko do nieba! Taki właśnie będzie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

Czad Orkiestra w Stalowej Woli to muzyczna impreza charytatywna, organizowana przez członków Sztab WOŚP Stalowa Wola we współpracy z krakowskimi salami prób muzycznych Volume Up.

Już po raz 4. podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli, zapraszamy na Bieg oraz Marsz Nordic Walking pt."Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Kiedy? 14 stycznia 2017 roku o godz. 14:00 w Parku Miejskim w Stalowej Woli!

Razem z WOŚP organizujemy warsztaty piwne, które odbędą się u nas w najbliższy czwartek, 11 stycznia 2018. Jeśli chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przy okazji łyknąć trochę piwnej wiedzy, to zapraszamy! :)

Zapraszamy na Orkiestrowe BJJ, czyli otwarte zajęcia z brazylijskiego Ju-Jitsu w Klub Kaito Stalowa Wola (ul. Poniatowskiego 14). Nieważne, ile masz lat! Przygodę z Ju-Juitsu możesz zacząć w każdej chwili. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Klub Kaito Stalowa Wola.

Zapraszamy na koncert zespołów artystycznych Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli, połączony z licytacjami na rzecz WOŚP Kiedy: - sobota, 13.01.2018 rok, start: godz. 16:00.

Na Orkiestrowe Jam Session zapraszamy w piątek, 12 stycznia 2018 roku o godz. 19:00 do Klubu Oscar w Stalowej Woli!

3 godziny, 4 instruktorów, super atmosfera, muzyka, ruch zdrowie, zabawa .... Domyślacie Cię o co chodzi? Oczywiście o kolejny, już V Orkiestrowy Maraton ZUMBY w Stalowej Woli !!! 

14 stycznia 2018 roku zapraszamy na Orkiestrowy Turniej Bilardowy do Klubu Billa w Stalowej Woli. Start o godz. 16:30.

W środę, 10 stycznia 2018 roku zapraszamy do Klubu NNN na Orkiestrowy Turniej w Kręgle. Start o godz. 18:00.

W niedzielę, 14 stycznia 2018 roku zapraszamy do Gimnazjum Nr 5 w Stalowej Woli na Orkiestrowy Turniej w Tenisa Stołowego. Start o godz. 9:00.