Grająca już nieprzerwalnie od 9 lat z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Firma Erkado, po raz kolejny została Głównym Sponsorem stalowowolskiego Sztabu WOŚP. Dzięki temu wsparciu już za kilka tygodni, mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli wziąć udział w różnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, towarzyszących zbiórce pieniędzy w ramach WOŚP.

ERKADO to marka oparta o ponad 45 letnie doświadczenie w branży i bogate tradycje rodzinne. W chwili obecnej marka ta znajduje się wśród liderów produkujących drzwi. Oferta handlowa ERKADO to odpowiedź na szerokie zapotrzebowanie rynku. Obejmuje sprzedaż drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych drewnianych, ościeżnic oraz systemów drzwiowych takich jak: drzwi przesuwne, ukryte lub dwuskrzydłowe. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową do trzydziestu szcześciu krajów na świecie.

Tegoroczny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2023 roku. Jego celem będzie zakup najnowocześniejszych urządzeń dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.. Dziękujemy Właścicielowi oraz pracownikom Erkado za wieloletnią pomoc i życzliwość na każdym etapie organizacji Finału. Nie zawiedziemy!