Śniadanie z Mistrzynią Olimpijską? Tak to możliwe! Zapraszamy do udziału w aukcji, której przedmiotem jest możliwość wspólnego śniadania z multimedalistką Anitą Włodarczyk. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

CZADowy koncert w rytmie SKA oraz PUNK ROCKA. Spontaniczne, muzyczne Jam Session. Podniebne licytacje. A nawet … warsztaty piwne! I jak zawsze mnóstwo ruchu i profilaktyki. A na zakończenie: światełko do nieba! Taki właśnie będzie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

10 stycznia mieliśmy przyjemność rozmawiać z Martą Górecką w studiu Radia Leliwa. Tematem rozmowy były oczywiście przygotowania do 26. Finału WOŚP w Stalowej Woli. Zachęcamy do odsłuchania rozmowy :)

Grająca już od 3 lat z Orkiestrą Wielkiej Świątecznej Pomocy, Firma Erkado, po raz kolejny została Głównym Sponsorem stalowowolskiego Sztabu WOŚP. Dzięki temu wsparciu już za kilka dni, popularnej w całej Polsce zbiórce pieniędzy, towarzyszyć będą różne wydarzenia sportowe i artystyczne.

Blisko 240 wolontariuszy z charakterystycznymi czerwonymi serduszkami, identyfikatorami i kolorowymi puszkami, pojawi się w 14 stycznia na ulicach Stalowej Woli i okolic. Tego dnia w hutniczym grodzie oraz wielu miejscach w Polsce i na Świecie, już po raz 26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Już 14 stycznia 2018 roku kolejny, 26. Finał WOŚP w Stalowej Woli. Chcesz zostać wolontariuszem? Zgłoś się na jeden z naszych castingów ;) Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższy wtorek, 21 listopada 2017 ROKU, o godz. 17:00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

To był niezwykły Finał. Niezwykły jak kwota, której zebrano aż 164 506 zł, bijąc poprzedni rekord o ponad 50 tys. zł. Zobacz, jak w liczbach wyglądał jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli.

Więcej informacji wkrótce :)

Nie planujesz dzisiaj wychodzić z domu, a chcesz pomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli? Nic prostszego, możesz wspomóc naszą zbiórkę wspłacając bezpośrednio pieniądze na nasze konto bankowe.

Piękny koncert w Spółdzielczym Domu Kultury, licytacje, turniej squasha, zabawa z lego, CZADowy koncert w Labiryncie - dziękujemy pięknie za sobotę pełną atrakcji! Czas na wielki Finał! Co wydarzy się podczas 25 Finału WOŚP w niedzielę, 15 stycznia 2017 roku w Stalowej Woli?