Jak co roku, stalowowolski Sztab WOŚP angażuje się w zbiórkę przedmiotów na internetowe aukcje Charytatywni Allegro. Całkowity dochód z aukcji zostanie oczywiście przekazany na cel 28. Finału WOŚP. Chcesz przekazać coś na aukcję? Znasz kogoś, kto ma lub zna kogoś kto zna kogoś, kto ma? Daj znać:

Już 12 stycznia 2020 roku kolejny, 28. Finał WOŚP w Stalowej Woli. Dajemy Wam słowo - bycie wolontariuszem WOŚP to wspaniała i niezapomniana przygoda. To właśnie dzięki Wam - wolontariuszom - to wszystko tak pięknie się kręci. I wiemy, że będzie kręcić się dalej, bo zawsze można na Was liczyć! Chcesz zostać wolontariuszem? Przyjdź na jeden z naszych tradycyjny castingów dla wolontariuszy. Sprawdź, gdzie i kiedy na Ciebie czekamy!

Grająca już od 6 lat z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Firma Erkado, po raz kolejny została Głównym Sponsorem stalowowolskiego Sztabu WOŚP. Dzięki temu wsparciu już za kilka tygodni, mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli wziąć udział w różnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, towarzyszących zbiórce pieniędzy w ramach WOŚP. 

Łapiemy wiatr w żagle i gramy dalej! Celem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Najogólniej mówiąc – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Tradycyjny CZADowy koncert w rytmie SKA oraz PUNK ROCKA. Koncerty i licytacje w Spółdzielczym Domu Kultury. Spontaniczne, muzyczne Jam Session w rytmie bluesa. Szereg atrakcyjnych aukcji i jak zawsze - mnóstwo ruchu i profilaktyki. A na zakończenie: ogniste światełko do nieba. Taki właśnie będzie 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

To był niezwykły Finał. Niezwykły jak kwota, której zebrano aż 164 506 zł, bijąc poprzedni rekord o ponad 50 tys. zł. Zobacz, jak w liczbach wyglądał jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli.

Wartość sprzętu medycznego przekazanego przez WOŚP Stalowej Woli to już blisko 800 tys. zł. Ten rok był jednak wyjątkowy. Po raz pierwszy Fundacja wsparła Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy w Stalowej Woli, który świadczy usługi medyczne z zakresu stacjonarnej opieki medycznej dla seniorów, przekazując jednorazowo sprzęt medyczny o wartości ponad 207 tys. zł.