Tradycyjny CZADowy koncert w rytmie SKA oraz PUNK ROCKA. Koncerty i licytacje w Spółdzielczym Domu Kultury. Spontaniczne, muzyczne Jam Session w rytmie bluesa. Szereg atrakcyjnych aukcji i jak zawsze - mnóstwo ruchu i profilaktyki. A na zakończenie: ogniste światełko do nieba. Taki właśnie będzie 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

Grająca już od 5 lat z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Firma Erkado, po raz kolejny została Głównym Sponsorem stalowowolskiego Sztabu WOŚP. Dzięki temu wsparciu już za kilka dni, popularnej w całej Polsce zbiórce pieniędzy, towarzyszyć będą różne wydarzenia sportowe i artystyczne.

Już 13 stycznia 2019 roku kolejny, 27. Finał WOŚP w Stalowej Woli. Chcesz zostać wolontariuszem? Zgłoś się na jeden z naszych tradycyjnych castingów ;) Sprawdź, gdzie i kiedy na Ciebie czekamy!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę, 13 stycznia 2019 roku największa orkiestra w tej galaktyce zagra już po raz 27 w wielu miejscach w Polsce i na całym Świecie. Oczywiście nie zabraknie na tej mapie Stalowej Woli ;) Powoli ogarniamy sztab i szykujemy się do Finału, a Was w tym czasie zapraszamy do zapoznania się z celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał znów za nami :) Jak zwykle niezwykły, barwny i rekordowy: tylko w Stalowej Woli zebraliśmy ponad 174 tys. zł ! Wynik ogólnopolski też robi ogromne wrażenie: 126 mln zł !!! Zobacz liczbowe podsumowanie 26. Finału WOŚP w Stalowej Woli !

To był niezwykły Finał. Niezwykły jak kwota, której zebrano aż 164 506 zł, bijąc poprzedni rekord o ponad 50 tys. zł. Zobacz, jak w liczbach wyglądał jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli.

Wartość sprzętu medycznego przekazanego przez WOŚP Stalowej Woli to już blisko 800 tys. zł. Ten rok był jednak wyjątkowy. Po raz pierwszy Fundacja wsparła Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy w Stalowej Woli, który świadczy usługi medyczne z zakresu stacjonarnej opieki medycznej dla seniorów, przekazując jednorazowo sprzęt medyczny o wartości ponad 207 tys. zł.