Już 14 stycznia 2018 roku kolejny, 26. Finał WOŚP w Stalowej Woli. Chcesz zostać wolontariuszem? Zgłoś się na jeden z naszych castingów ;) Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższy wtorek, 21 listopada 2017 ROKU, o godz. 17:00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

To był niezwykły Finał. Niezwykły jak kwota, której zebrano aż 164 506 zł, bijąc poprzedni rekord o ponad 50 tys. zł. Zobacz, jak w liczbach wyglądał jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli.

Więcej informacji wkrótce :)

Nie planujesz dzisiaj wychodzić z domu, a chcesz pomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli? Nic prostszego, możesz wspomóc naszą zbiórkę wspłacając bezpośrednio pieniądze na nasze konto bankowe.

Piękny koncert w Spółdzielczym Domu Kultury, licytacje, turniej squasha, zabawa z lego, CZADowy koncert w Labiryncie - dziękujemy pięknie za sobotę pełną atrakcji! Czas na wielki Finał! Co wydarzy się podczas 25 Finału WOŚP w niedzielę, 15 stycznia 2017 roku w Stalowej Woli?

11 stycznia mieliśmy przyjeMność rozmawiać z Martą Górecką w studiu Radia Leliwa. Tematem rozmowy były oczywiście przygotowania do 25. Finału WOŚP w Stalowej Woli. Zachęcamy do odsłuchania rozmowy :)

Policzymy się z cukrzycą, posłuchamy CZADowej muzy, zbudujemy mega serce  z LEGO, wylicytujemy fanty wysokich lotów, będziemy mówić o zdrowiu, profilaktyce i tańczyć przez 3 godziny w rytmie ZUMBY! OJ SIĘ BĘDZIE DZIAŁO podczas 25 Finału WOŚP w Stalowej Woli! Zobacz pełny program 25 Finału WOŚP w Stalowej Woli!

Wielkie dzięki dla firmy Manifold Business Cab & Transport za transport 10 zespołów z Krakowa na Czad Orkiestrę w Stalowej Woli! Dzięki temu w sobotę, 14 stycznia od godz. 17:00 będzie dużo dobrej muzy w rytmie Funk, Rock, Reghae, Ska, Punk, Hardo Core i Metal!

Koszulka „Stalówki” , wysokie loty: samolotem, szybowcem lub balonem? A może wyjątkowy kalendarz skórzany, albo  orkiestrowy… wałek ? Te i wiele innych przedmiotów możesz wylicytować dla siebie, wspierając jednocześnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już w niedzielę, 15 stycznia 2017 roku w wielu miejscach w Polsce i na Świecie zagra Jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do Finału w Stalowej Woli zmierzają powoli do finiszu i choć program nie jest jeszcze ostatecznie zamknięty, to już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy. Jesteście ciekawi, co przygotowaliśmy w tym roku?