31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!"

Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy


Finał z głową - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, tym razem 31 stycznia.

Wszystkie ręce na pokład! Już za chwilę po raz 28. zagra jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Czemu poświęcony będzie tegoroczny Finał? Ilu wolontariuszy wyjdzie na ulice Stalowej Woli? Jakie atrakcje przygotował stalowowolski sztab?  

Za nami kolejny, 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli. Tegoroczny Finał okazał się być wyjątkowy niemal pod każdym względem - zbiórce towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, imprezy towarzyszące cieszyły się niespotykanym dotąd zainteresowaniem, aukcje allegro "wystrzeliły" w kosmos, a rekord zbiórki został poprawiony o blisko 70 tys zł! i wynosi niemal ćwierć miliona złotych (245 829,70 zł). Zapraszamy do tradycyjnego, "liczbowego" podsumowania Finału.

Jak co roku, stalowowolski Sztab WOŚP angażuje się w zbiórkę przedmiotów na internetowe aukcje Charytatywni Allegro. Całkowity dochód z aukcji zostanie oczywiście przekazany na cel 28. Finału WOŚP. Chcesz przekazać coś na aukcję? Znasz kogoś, kto ma lub zna kogoś kto zna kogoś, kto ma? Daj znać: